top of page
miss3 logo

Architektonické 3D vizualizace & fyzické modely

Náš Instagram

Co nabízíme

Statický obrázek nebo lépe 3d architektonické vizualizace je nezbytnou součástí každé prezentace a zůstává tím nejlepším způsobem, jak svým klientům představit své nápady.

Pokud statický obrázek nestačí, můžeme vaši prezentaci posunout na další úroveň prostřednictvím animací.

Pokud chcete dát svým klientům svobodu objevování a nejlepší možný zážitek z prostoru, který navrhujete, je technologie 360° Virtuální prohlídka vaší nejlepší volbou.

Na rozdíl od 3d vizualizací, animací nebo 360° virtuálních prohlídek je architektonický model léty prověřenou metodou prezentace architektonických projektů klientům, investorům i veřejnosti.

Od nábytku po elektroniku, od vozidel po světla, oživíme jakýkoli produkt pomocí úžasných 3D vizualizací produktu. Naše nabídka zahrnuje statické obrázky, animace a interaktivní 3D zážitky. Prozkoumejte možnosti ještě dnes!

Vítejte na naší inovativní online platformě, kde se realita stává virtuální! Ponořte se do fascinujícího světa interaktivních 3D modelů hladce integrovaných do našich moderních webových stránek.

20+

Let na trhu

200+

Klienti naši přátelé

4000+

Projektů dokončeno

15000+

Obrázky, filmy a další...

Úspěchy našich klientů

Pracujeme pro mnoho klientů z Evropy. Pomohli jsme propagovat projekty a soutěže klientů z České republiky, Nizozemska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Norska a dalších zemí.

Pokud chcete cenovou nabídku pro svůj projekt, vyplňte náš formulář. Je to pouze 8 kroků.